Ukončení soutěže

16.06.2013 11:26

ve sběru baterií proběhlo ve středu 12. 6., kdy byly v odpoledních hodinách odevzdány poslední baterie, které byly následně ve čtvrtek přepočítány samotnými žáky. Baterie odevzdané po termínu budou započítány do příštího školního roku 2013/2014.

Škola doporučuje odevzdávat baterie průběžně a neschovávat je doma s cílem ostatní překvapit a trumfnout.

Správná odpověď na soutěžní otázku: Ve druhém pololetí jsme nasbírali o 696 ks baterií méně než v 1. pololetí.

2 body získávají Jan Odehnal, Daniel Stloukal, Denisa Rosenbergová. Blahopřejeme!

A kdo nasbíral a odevzdal nejvíce za celý školní rok a koho chválíme? ( I. + II. pololetí dohromady)

1. Daniel Stloukal                2.727 ks

2. Adriana Ožvoldíková       1.976 ks

3. Tereza Kejíková              1.141 ks

Pochvalu zaslouží všichni, kdo baterie naházejí do odpadkového koše, ale odevzdají je k recyklaci.