Datum: 18.06.2013

Vložil: Robin Cápal

Titulek: branný závod

Moc se mi líbil dne 18.6. branný závod. Vykonal jsem s kamarádem Teodorem dobrý výkon. Dotáhli jsme to do 1.místa. Sem ze svým výkonem spokojen.

Datum: 18.06.2013

Vložil: Robin Cápal

Titulek: branný závod

Datum: 14.06.2013

Vložil: lucie minxova

Titulek: petr bende minikoncert

moc se mi to líbylo s petre bendem.

Vložil: Denisa Rosenbergová

Titulek: Petr Bende minikoncert

Bylo to úžasné vidět Petra Bende na vlastní oči. Umí dobře hrát a zpívat. Zahrál pět písniček a všechny moc hezky. Podepsal se mi do památníku.

Vložil: Hana Rosenbergová

Titulek: Naše malá škola

Děkujeme za krásný školní rok. Děti se mohly vyřádit při soutěžích, exkurzích a kulturních akcích, kterých bylo za jediný rok víc, než jsem já zažila během 8 tříd svojí základní školní docházky :-). Děkuji za akce, kterých jsme se mohli jako rodiče taky účastnit, hlavně oslavy stého výročí založení školy byly naprosto fantastické. Povedl se i školní ples, vystoupení dětí na besedě s občany, turnaj v přehazované, vypouštění balónků Ježíškovi, vánoční besídka, Den matek i koncert Petra Bendeho ve škole. Ve škole toho ale zažily děcka mnohem víc bez asistence rodičů a je to na nich znát, jsou samostatní, tvořiví a umí si poradit. Mám možnost porovnávat kvalitu výuky na více školách díky dětem svých kamarádek a opravdu neplatí, že větší škola je lepší škola. Ve třídě, kde je 25 dětí, si o individuálním přístupu můžete nechat jen zdát. Moc děkuji za zábavnou výuku angličtiny od 1.třídy, díky ní se angličtina dětem "dostala do ucha", což je v tomhle věku velmi důležité (mimochodem, pokud tohle chtějí rodiče docílit, stojí je to docela dost peněz za soukromého učitele, protože v jiných školách je angličtina až od 3.třídy).

Vložil: Odehnalovi a Ščudlovi

Titulek: Petr Bende

Děkujeme za nezapomenutelný zážitek ze setkání s vynikajícím zpěvákem a muzikantem Petrem Bende. Bylo to úžasné!
Honzíka zvlášť potěšilo ocenění za detektivní pátrání.
DÍKY MOC!

Vložil: Stloukalovi

Titulek: Petr Bende - minikoncert

SUPER !!! ..... Moooooc děkujeme za krásný zážitek a milé setkání s Petrem Bende. Bylo to skvělé. DĚKUJEME.

Vložil: Kamila Koutná

Titulek: Re: Petr Bende - minikoncert

Jsem velmi ráda, že se Vám koncert líbil. Vykouzlili jste krásnou a příjemnou atmosféru, díky které jsme si užili úžasné odpoledne společně s naším milým hostem.

Vložil: adam stloukal

Titulek: koncert petra bende

koncert petra bende se mi moc líbil, hrál moc pěkně a Daneček vyhrál méďu a cédéčko a už je posloucháme. Adámek, už se těším do školy

Datum: 29.05.2013

Vložil: Stloukalovi

Titulek: pozvánka

Děkujeme moc za milé překvapení a pozvání na setkání se Superstar. Bude to určitě pro nás všechny nezapomenutelný zážitek. Všichni se už moc těšíme.

Datum: 22.05.2013

Vložil: Daniel Stloukal

Titulek: detektivní úkol

Dostali jsme detektivní úkol. Měli jsme zjistit kdo je to Petr Bende. Moc mě to bavilo. Stálo mě to moc úsilí. Maminka mi pomáhala a naučila mě moc věcí na počítači. Všem se nám to moc povedlo. Moc bych si přál dostat body do tabulky celoroční soutěže.

Datum: 22.05.2013

Vložil: J. Manová

Titulek: Pochvala

Chválím všechny žáky a také rodiče za velmi zdařilé a úspěšné detektivní pátrání!!!!

Datum: 07.05.2013

Vložil: Adrianka a Mireček

Titulek: Ekopohádka

Minulé pondělí jsme začali kreslit ekologickou pohádku. Museli jsme si vymyslet pohádku a potom ji nakreslit. Já jsem kreslila O rozbité konvičce. Moc jsem se u toho pobavila. A taky jsem se poučila v tom, že nesmím kreslit postavy, které podávají věci za zády. Mireček se už moc těší do školy.

Datum: 03.05.2013

Vložil: Denisa Rosenbergová

Titulek: ekopohádka

Dnes jsme psali a kreslili pohádku a moc mě to bavilo. Ve škole je to bezva. Máme prima učitelky.

Datum: 03.05.2013

Vložil: Oliver

Titulek: přání

tato škola je zabávná jezdíme na výlety ze školou a máme tuhodné učitelky a je tu zzzzáááábbaavvvvaa

Vložil: Daniel Stloukal

Titulek: Nemocnice zvířátek

V úterý 23.4. jsme jeli do Brna do nemocnice zvířátek a do muzea hraček. V nemocnici zvířátek jsme řekli, co se našemu plyšovému zvířátku stalo a oni nám je ošetřili. V muzeu hraček byly staré hračky a paní nám o nich něco říkala. Nakonec jsme si vyrobili káču. Moc se mi tam líbilo.

Vložil: Adrianka Ožvoldíková

Titulek: Sportovní odpoledne ve Vanovicích

Ve čtvrtek 18.4. jsme jeli na kolech do Vanovic. Jsem ráda, že se nám výlet ke Dni Země přesunul o den dřív, kdy bylo pěkně a svítilo sluníčko, protože v pátek pršelo. Sešli jsme se tam se žáky Vanovické školy, spolu jsme plnili různé úkoly a kreslili křídou na chodník.

Vložil: Adrianka Ožvoldíková

Titulek: Nemocnice zvířátek

V úterý 23.4. jsme jeli vlakem na poučný výlet do Brna. Počasí nám už po druhé vyšlo. Každý jsme si s sebou vzali plyšové zvířátko, na kterém nám ošetřovatelé ukazovali jak se ošetřují různé úrazy. Moje veverka Karolínka přijela domů celá obvázaná a ještě dostala kapky do očí. Nakonec jsme si byli koupit zmrzlinu. Byl to pěkný výlet a doufám, že si ho ještě někdy zopakujeme.

Datum: 11.03.2013

Vložil: Adéla Tesařová

Titulek: sportovní odpoledne

Moc se mi tam líbilo a byla tam sranda.Naše družstvo bylo první.

Datum: 08.03.2013

Vložil: Ožvoldíkovi

Titulek: Sportovní odpoledne

Jsme rádi, že jsme se mohli zúčastnit sportovního odpoledne. Vítězství jsme gentlemansky přenechali dívčímu týmu ;-) , ale musíme sportovně uznat, že si ho zasloužili :-) . Byl to výborný nápad zahrát si společně přehazovanou, pěkně jsme se pobavili s dětmi, rodiči i učitelským sborem. Mohl by se uspořádat celoroční turnaj, každé čtvrtletí jeden zápas, při příležitosti třídních schůzek. :-) Díky organizátorkám za to.