Datum: 03.01.2013

Vložil: Mgr. Jana Manová

Titulek: Přání do nového roku

Rodičům i žákům přejeme pevné zdraví, radost, úsměv, klid a pohodu.

Vložil: Adrianka Ožvoldíková

Titulek: Vánoce ve škole

Módní přehlídka byla úžasná a byl tam i Ježíšek, všechno se mi tam líbilo. Adrianka.

Vložil: Adéla Tesařová

Titulek: poslední den školy

Moc jsem se bavila.Mo´dní přehlídka se povedla. Byla jsem na 3. místě s Lucinkou Minxovou. Pod stromečkem bylo hodně bárků. Dostala jsem krásný dárek. V přehlídce na 1. místě byla Tereza Kejíková a na 2.místě byla Adriana Ožvoldíková. Do družiny přišli bývalé žákyně Jana Dosedlová, Tereza Dostálová a Karolina a Nikol Řehákovy.

Vložil: Hana Stloukalová

Titulek: Veselé Vánoce

VESELÉ VÁNOCE,
PŘEKRÁSNÉ SVÁTKY,
JEŽÍŠEK PŘILETÍ
A HNED JDE ZPÁTKY.
NOVÝ ROK ZAČÍNÁ,
COPAK NÁM ZVĚSTÍ,
S TŘINÁCTKOU NA KONCI
SNAD SAMÉ ŠTĚSTÍ.
MĚJTE SE PŘEKRÁSNĚ,
DRŽTE SI ZDRAVÍ,
LÁSKA A POHODA,
NECHŤ VÁS DOPROVÁZÍ.

Krásné a klidné prožití vánočních svátků a hodně zdravíčka, štěstíčka, lásky, spokojenosti, úspěchů, splněných přání, trpělivosti a pevné nervy do Nového roku 2013 vám všem přejí Stloukalovi

Datum: 20.12.2012

Vložil: Jana Dosedlová

Titulek: Vánoční besídka

Dne 20.12.2012 jsem byla ne besídce. Mohla jsem se podívat co děti vyrobily a byla jsem ráda, že jsem si tuhle besídku nenechala ujít, protože se jim velmi povedla. Bylo mi trochu líto,že jsem se letos nezúčasnila a že jsem vyšla do Knínic. I tak jsem si to moc užila. A chtěla bych všechny pochválit, protože se vám to moc povedlo. Moc se mi to líbilo. Urči tě se příští rok příjdu podívat zase..

Vložil: Daniel Stloukal

Titulek: balonky

V pátek 14.12.2012 jsme vypouštěli přání Ježíškovi. Vypustilo se 303 balonků.Příští rok by se mohla akce opakovat.Robin, Daniel,Kristián,Denisa

Vložil: Adrianka

Titulek: Balónky

Vypustili jsme 13 balónků. Moc se nám to líbilo.
Honza, Míša, Adriana

Vložil: Lucie Minxová

Titulek: balonky

Vypustili jsme 29 balonků.Moc se mi to líbilo.Chceme aby se to opakovalo. Teodor, Lucie,Adéla.

Vložil: Vendula

Titulek: balonky

Psali jsme na balonky přání pro ježíška. Náš tým vypustil 30 balonků . Moc se nám to líbilo!!!!!!!
Oliver, Nikol.Venda,.Alex.

Datum: 14.11.2012

Vložil: Jana Dosedlová

Titulek: 100. let výročí školy

100. let výročí školy bylo úžasné a ta příprava musela dát strašně moc práce. Je mi líto, že jsme se se školou jako žák nemohla zúčastnit přípravy, ale i tak jsem si to užila. Dopoledne bylo příjemné moc se mi líbila mše v kapli sv. Anny poprvé jsem si mohla prohlédnout kapli a jsem ráda, že mi to uskutečnila práve škola Šebetov. Kostýmy a klobouky v kulturním domě (v kině) byly taky nádherné. Odpoledne bylo vytoupení školy a břišní vystoupení. Co jiného říct, než že se mi tyto vystoupení líbila.No a nakonec v sále kulturního domu zábava jak se říká třešnička na dortu.
Výborně připravené!! Děkuji !!
Moc se mi to líbilo ..!

Datum: 12.11.2012

Vložil: J. Manová

Titulek: Ohlasy na oslavu

Mám velikou radost, že přicházejí pozitivní sms(ky) na průběh oslav naší školy. Je to pro nás všechny zaměstnance povzbuzení do další práce a je dobré vědět, že si někdo naší práce všiml.

Datum: 13.11.2012

Vložil: Dana Marvanová

Titulek: Re: Ohlasy na oslavu

Chci touto cestou poděkovat za krásně prožitý sobotní den hlavně ředitelce školy, všem zaměstnancům i ostatním, kdo se na oslavě podíleli. Velice mě potěšilo pozvání, ráda vzpomínám na děti, zaměstnance a na celý Šebetov. Mám tlumočit poděkování i od p.Keršnerové. Přeji do dalších let mnoho radosti při práci s dětmi ! Dana Marvanová

Datum: 12.11.2012

Vložil: Miroslav Ožvoldík

Titulek: Oslavy 100 let ZŠ

Musím poděkovat všem, kteří dokázali zorganizovat a zajistit tak důstojné oslavy 100 let ZŠ v Šebetově, jaké jsme měli možnost v sobotu 10.11.12 zažít my. Program byl dokonalý. Snad i za dalších 100 let se někteří z nás ve zdraví zúčastní oslav s podobně skvělou atmosférou.

Datum: 11.11.2012

Vložil: Jana Manová

Titulek: Poděkování

Děkuji všem, kteří se podíleli na organizaci a zabezpečení oslav 100. výročí školy.

Datum: 11.11.2012

Vložil: Spokojení hosté

Titulek: oslavy 100 let

Jedním slovem - SUPER!

Datum: 29.06.2012

Vložil: Iva Hachlerová

Titulek: poděkování

Datum: 29.06.2012

Vložil: J. Manová

Titulek: Blahopřání k vysvědčení

Milí žáci,
blahopřeji všem ke krásnému vysvědčení a přeji Vám zasloužené prázdniny. užijte si sluníčka.

Datum: 14.06.2012

Vložil: Kateřina Veselá

Titulek: Požární ochrana

V pátek 8. 6. 2012 jsme si ve škole pouštěli dokument o požární ochraně. Dozvěděli jsme se co dělat, když se probudíme a ucítíme v domě kouř, čím vším se způsobí oheň a jak správně přivoláme pomoc. V dokumentě také bylo jak správně ošetřit popáleniny. Dále jsme se přesunuli do hasičské zbrojnice, kde nám pan starosta předvedl vybavení hasičského auta.Také nám pověděl kolik vypukne za rok okresních požárů a jak dlouho trvá než vyjedou k pomoci.Mohli jsme si vyzkoušet stříkat s hadicí a sednout si do hasičského auta.Už vím co obsahuje práce hasičů a jak se mám chovat, když začne hořet.

Datum: 22.05.2012

Vložil: Hana Stloukalová

Titulek: Vystoupení pro maminky

Děkujeme všem dětem i paním učitelkám za krásné vystoupení, které jste si připravili na nedělní odpoledne ke svátku maminek. Moc se vám povedlo. Děkujeme ještě jednou a přejeme vám krásně prožité zbývající dny školního roku. Ať se vám daří.

Datum: 15.05.2012

Vložil: Karolína Řeháková

Titulek: Příprava na Den matek

Dobrý den zdravím vás na naší stránce školy Šebetov. Dala jsem nazev Příprava na Den matek, protože jse blíži a i my ve škole zkoušíme různé představení a nacvičujeme pohádky Popelka a Karkulka zpíváme i písničky. Hodně toho už máme nacvičený. Tančíme i s tanečním kroužkem který vede Paní vychovatelka Kamila Koutná. Tancujeme na písničku Saxána. Moc se na Den matek těšíme.